Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X

BIOM

Biuro Informacji i Obsługi Mieszkańca

Deklaracje

Opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Zgłoś problem

Powiadom nas o ważnych sprawach, zauważonych problemach

Harmonogram

Informacje i terminy o harmonogramach odbioru dla Twojej gminy

Edukacja

Informacje o konkursach, spotkaniach i innych wydarzeniach

Nasz System

Zobacz jak wygląda nowoczesna gospodarka odpadami

KONKURS pn. "DRUGIE ŻYCIE RZECZY"

Uwaga!
Z uwagi na dużą ilość prac w poszczególnych gminach wyniki konkursu ogłoszone zostaną 19 czerwca br. Za utrudnienia przepraszamy.

Związek Międzygminny "Czysty Region" ogłasza indywidualny konkurs pn. "DRUGIE ŻYCIE RZECZY" dla uczniów szkół podstawowych.
Prace należy dostarczać należy dostarczyć do jednostek wskazanych w § 7 Regulaminu Konkursu w terminie do 2 czerwca 2023r.

Nagroda główna w każdej gminie to bon upominkowy o wartości 300,00zł do wykorzystania w wielu placówkach handlowych!  Pula nagród wynosi łącznie 9.800 zł.
Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest złożenie zgłoszenia tj. pracy konkursowej spełniającej wymogi o których mowa w § 4 Regulaminu wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia (Załącznik nr 1) podpisaną przez rodzica lub prawnego opiekuna uczestnika Konkursu.
Konkurs jest realizowany w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej „Odpady jako cenny surowiec” realizowanej w ramach projektu „Kompleksowa kampania edukacyjna i informacyjna Związku Międzygminnego „Czysty Region" w zakresie gospodarowania odpadami, pod nazwą: „Odpady jako cenny surowiec dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020. 
 
 
Regulamin_konkursu_DRUGIE_ŻYCIE_RZECZY.pdf (250 kB)
Karta_zgłoszenia_do_konkursu_-_Załącznik_nr_1_do_Regulaminu-1.docx (51 kB)

Aktualności

Komunikaty

Menu Strony